Actueel weer Almelo
Laatste update: 2026-05-29 om 19:25 uur
| Temperatuur | 18.8 °C |
| Neerslag | 24.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.4 km/u uit WNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1021.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 46.7 km/u om 17:25 u |
| Minimum temp. | 12.2 °C om 05:32 u |
| Maximum temp. | 32.5 °C om 14:33 u |
| Windchill | 18.8 °C |
| Hitte index | 18.8 °C |
| Dauwpunt | 17.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 94.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:20 u |
| Zon onder | 21:42 u |